(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
25 , день
1°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок за кордоном / Словаччина

 Оригінальні та унікальні місця Словаччини:

     

Banská Bystrica:

- Королівське місто славиться видобутком міді. Раніше резиденція мідної компанії Турзо-Фуггера. Голгофа з каплицею Гробу Господнього була побудована над Банською Бистрицею в 18 столітті після епідемії чуми в якості жесту подяки до Бога та його милості.

Špania Dolina:

- Історичний заповідник - Унікальний музей міді , селище з типовою гірською архітектурою.

Staré Hory:

- селище в давнину славилося видобутком корисних копалин, в даний час відомий пункт паломництва з чарівною і цілющою водою.

Harmanec:

- Село з майже 200- річною історією виробництва паперу, Гарманецькі печери.

Kremnica:

- Королівське місто ("Золотий") відоме видобутком золота, а також саджанцями з найстарішої м'яти в світі. Монетний двір (1328 року), замок і музей гірничої справи.

Sklené Teplice: Гарячі термальні джерела.

Banská Štiavnica:

- Королівське місто славиться видобутком срібла, входить до культурної і природної спадщини ЮНЕСКО. Банська Штявниця є одним з найбільш значних пам'ятників бароко в Словаччині. Складається з 22 композицій - 17 сакральних каплиць, церков, і Гробу Господнього.

Pustý Castle

- Найбільш відвідуваний замок 13-го століття, в минулому великий замок не тільки в Європі, але навіть найбільший у світі.

Zvolen

- Вільне королівське місто в 13-му столітті , відомий своїм замком, побудований в епоху Людовика I.

Sliač Spa Resort

- відомий місцевий спа - курорт Австро-Угорської монархії. Серед частих гостей були такі постаті, як письменниця Божена Нємцова , а також перший президент Чехословаччини Т. Г. Масарик.

Hronsek

Євангельська дерев'яна церква, яка входить в список культурної спадщини ЮНЕСКО, побудована в 18 столітті без використання будь-яких металевих цвяхів.

Vartovka

- Обсерваторія ( сторожова вежа 16-го століття), її нещодавнє призначення є поширення та популяризація астрономії серед широкого громадського аудиторії.