(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
24 , день
17°C
Детальніше>
Курс валют
USD/UAH - 83.81 грн.
EUR/UAH - 430.76 грн.
RUR/UAH - 276.43 грн.
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Шацьк / Санаторій Лісова Пісня

 Волинський обласний санаторій "Лісова пісня" розташований на березі мальовничого озера Пісочне у Шацькому національному природному парку. Чисте лісове повітря та джерельна вода озера з великим вмістом срібла та гліцерину приваблюють туристів з усіх куточків України та ближнього і дальнього зарубіжжя.

 Покази до лікування.

-серцево-судинної системи;

-органів дихання;

-шлунково-кишкового тракту;

-опорно-рухового апарату та хребта (нетуберкульозного характеру);

-периферичної та центральної  нервової системи;

-ендокринної системи;

-шкіри (псоріаз).

 В санаторії Лісова пісня працює три реабілітаційних відділення:

  1. Кардіологічна реабілітація (проводиться лікування хворих, які перенесли інфаркт міокарду, мають стенокардію або гіпертонічну хворобу або перенесли операції на коронарних судинах і серці).

  2. Церебро-васкулярна реабілітація (проводиться лікування хворих, які перенесли ішемічний або геморагічний інсульт або мали транзиторні атаки).

  3. Реабілітація з захворюваннями та пошкодженнями органів опори та руху (де реабілітуються хворі після оперативного втручання на суглобах або після захворювань на опорно-руховому апараті).

 Харчування та відпочинок.

Їдальня санаторію, яка надає чотириразове дієтичне харчування на замовлення,  розрахована на 480 посадочних місць. Ресторан санаторію Лісової пісні, розраховано на 100 посадочних місць.

Гості санаторію можуть зайнятися спортом. До їхніх послуг впорядковані спортивні майданчики – волейбольні, футбольні, баскетбольні, тенісний корт, настільний теніс та тренажерний зал.

Для любителів читання працює бібліотека з книжковим фондом близько 7 тисяч, а для тих, хто любить дивитися фільми, щодня гостинно відчиняє двері кіновідеозал.

У танцювальному залі та на літньому танцмайданчику постійно проводяться дискотеки та вечори відпочинку та концерти за участю народного ансамблю «Лісова пісня» та інших художніх колективів.

     

 

 

Дивіться також: