(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
22 , ніч
4°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Львів / Програма 3 дні/2 ночі. Львів + замки + Жовква - Крехівский монастир
Програма 3 дні/2 ночі. Львів + замки + Жовква - Крехів

 

 

1 день. Зустріч на вокзалі. Розміщення в готелі вибраної категорії. Пішохідна оглядова екскурсія: "Вулицями старовинного Львова" з відвідуванням площі Ринок - перлини епохи Відродження - тут кожна будівля безцінний пам'ятник архітектури: Ратуша, чотири старовинних фонтанів навколо неї, Римо-католицький Катедральний собор, унікальна капличка Боїмів, Домініканського собору, Італійського дворика, пам'ятника архітектури Ренесансу - Успенської церкви, Королівських залів - в минулому резиденція польського короля Яна III Собеського, в тронному залі якого було підписано «Вічний мир» між Польщею і Росією, Вірменської церкви, Аптеки-музею, Арсеналу-музею зброї та ін об'єктів. Вільний час. Відвідування Оперного Театру - за бажанням туристів.

2 день. Збір групи о 9.45. Відправлення о 10.00 (вул. Фурманська 1а, р-н оперного т-ру). Виїзна автобусна екскурсія по маршруту Жовква-Крехів. Жовква побудована за принципом «ідеальних міст» епохи Ренесансу. До відомих історико-архітектурних ансамблів відноситься історична площа Ринок (сучасна пл.Вічева) з замком 1594 р., костелом Св.Лаврентія 1606 р., Василіанським (XVII-XX) і Домініканським (XVII-XVIII) монастирями. Велику художню цінність мають зразки дерев'яного зодчества, збережена на території колишніх передмість, синагога в стилі Ренесанс. Історія міста тісно пов'язана з іменами відомих історичних осіб - гетьмана Станіслава Жолківского і короля Польщі Яна III Собеського, резиденцією якого було місто. Обід факультативно за додаткову оплату за бажанням від 25 грн. на особу. Прибуття до Львова (орієнтовно о 16.00).

3 день. Виселення з готелю. Виїзд 10.00 на замки Львівщини (збір групи о 9.45 вул. Фурманська 1а, р-н оперного т-ру) Автобусна екскурсія по замках Олеський, Підгорецький, Золочівський.

 

Олеський замок - найдревніший замок в Західній Україні, зберігся з XIII ст., Був резиденцією польських королів та колискою Яна III Собеського. У замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X-XIX ст. Замок оточений мальовничим парком зі скульптурами і озером.

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України. Пам'ятник архітектури пізнього ренесансу. Був побудований як замок для розваг 1635-1640 р. і належав магнатам Жевуським. До замкового ансамблю відноситься також замок, оточений ровами і валами, барокові костел 1752-66 р., в'їзна брама та парк XVIII зі старими липами.

Золочівський замок - споруджений 1630 р. за принципом цитаделі з бастіонами. У XVII - XVIII ст. Замок належав магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться Великий палац пізньоренесансного періоду і унікальний китайський палац зі східною атрибутикою. Схожу на нього споруду можна зустріти тільки в Санкт-Петербурзі та Берліні. На території замку знаходяться два чудових каменя XVIII-XV ст.с таємничим написом, який до сьогоднішнього дня ніхто не зміг розгадати.

Обід факультативно за додаткову оплату за бажанням від 25 грн. на особу. Прибуття до Львова (орієнтовно о 18.00).

Вартість програми в грн.на чол:

 

 

Назв готелю

Вартість (проживання в 2-х місн номері стандарт)

 

 

Опера ****

1969

Дністер ****

1375

Наталі-18

1331

Євроготель

1458

Власта

1293

Гетьман

1232

Садиба Кмеллера (Брюховичі)

1034

База Перлина Львова (Брюховичі)

979

 

 

 

 

Комісія турагентам-10%

У вартість програми входить: 
- Розміщення в готелі 2 ночі вибраної категорії (2-х місні номери з вигодами в номері); 
- Туристичні послуги фірми + послуги екскурсовода.

У вартість програми не входить: 
- Харчування 2-х разове від 50 грн. На особу на день. 
- Вхідні квитки в музеї (орієнтовна вартість 2-5грн.); 
- Проїзд у громадському транспорті. 
- Вистава в Оперному Театрі

Примітка: ціни можуть змінюватися у зв'язку із загальним станом цін. За бажанням клієнта програми можуть коректуватися за кількістю днів, умовами розміщення, екскурсійною програмою. Зі збільшенням групи - ціна зменшується. Фірма залишає за собою право змінювати екскурсійну програму не змінюючи її вартості. 
Екскурсійна програма розрахована до 4 г. на день. 
Виїзна екскурсія по замках може відбутися у складі збірної автобусної групи, виїзди здійснюються щонеділі
Виїзна екскурсія по маршруту Жовква-Крехівський монастир може відбутися у складі збірної автобусної групи, виїзди здійснюються кожну суботу
В інші дні тижня виїзд можливий під індивідуальне замовлення, вартість екскурсії просимо уточнювати у менеджера цього напрямку.

 

 

 

Дивіться також: