(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , день
14°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Львів / Програма 3 дні - 2 ночі. Львів + замки
Програма 3 дні - 2 ночі. Львів + замки

1 день. Зустріч на вокзалі. Розміщення в готелі вибраної категорії. Пішохідна оглядова екскурсія: "Вулицями старовинного Львова" з відвідуванням площі Ринок - перлина епохи Відродження - тут кожна будівля безцінний пам'ятник архітектури: Ратуша, чотири старовинних фонтани навколо неї, Римо-католицький Катедральний собор, унікальна капличка Боїмів, Домініканського собору, Італійського дворика, пам'ятника архітектури Ренесансу - Успенської церкви, Королівських залів - в минулому резиденція польського короля Яна III Собеського, в тронному залі якого було підписано «Вічний мир» між Польщею і Росією, Вірменської церкви, Аптеки-музею, Арсеналу - музею зброї та ін об'єктів . Вільний час. Відвідування Оперного Театру - за бажанням туристів.

2 день. Пішохідна екскурсія в скульптурно-меморіальне Личаківський цвинтар - музей в якому поєднується вічність і мистецтво, місце поховання відомих людей (І. Франка, В. Івасюка, С. Крушельницької, М. Шашкевича та ін) або музей архітектури та побуту Шевченківський гай, де сконцентровані унікальні пам'ятки української дерев'яної архітектури західного регіону, декоративні і такі, що дійсно використовуються, речі українських селян (факультативно на вибір одна з екскурсій).

3 день. Виселення з готелю. Виїзд 10.00 на замки Львівщини (збір групи о 9.45 вул. Фурманська 1а, р-н оперного т-ру). Автобусна екскурсія по замках Олеський, Підгорецький, Золочівський.

Олеський замок - найдревніший замок в Західній Україні, зберігся з XIII ст. Був резиденцією польських королів та колискою Яна III Собеського. У замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X-XIX ст. Замок оточений мальовничим парком зі скульптурами і озером.

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України. Пам'ятник архітектури пізнього ренесансу. Був побудований як замок для розваг 1635-1640 р. і належав магнатам Жевуським. До замкового ансамблю відноситься також замок, оточений ровами і валами, бароковий костел 1752-66 р., в'їзна брама та парк XVIII зі старими липами.

Золочівський замок - споруджений 1630 р. за принципом цитаделі з бастіонами. У XVII - XVIII ст. замок належав магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться Великий палац пізньоренесансного періоду і унікальний китайський палац зі східною атрибутикою. Схожу на нього споруду можна зустріти тільки в Санкт-Петербурзі та Берліні. На території замку знаходяться два дивних каменя XVIII-XV ст. з таємничим написом, який до сьогоднішнього дня ніхто не зміг розгадати.

Обід факультативно за додаткову оплату за бажанням від 25 грн. на особу. Прибуття до Львова (орієнтовно о 18.00).

Вартість програми в грн.на чол:

 

 

Назва готелю

Вартість (проживання в 2-х місн номері стандарт)

 

 

Опера ****

1788

Дністер ****

1283

Наталі-18

1139

Євроготель

1265

Власта

1110

Гетьман

974

Садиба Кмеллера (Брюховичі)

842

База Перлина Львова (Брюховичі)

787

 

 

 

 

Комісія турагентам-10%

У вартість програми входить: 
- Розміщення в готелі 2 ночі вибраної категорії (2-х місні номери з вигодами в номері);
 
- Туристичні послуги фірми + послуги екскурсовода.

У вартість програми не входить: 
- Харчування 2-х разове від 50 грн. на особу на день;
- Вхідні квитки в музеї (орієнтовна вартість 2-5грн.);
 
- Проїзд у громадському транспорті;
- Вистава в Оперному Театрі.

Примітка: ціни можуть змінюватися у зв'язку із загальним станом цін. За бажанням клієнта програми можуть коректуватися за кількістю днів, умовами розміщення, екскурсійною програмою. Зі збільшенням групи - ціна зменшується. Фірма залишає за собою право змінювати екскурсійну програму не змінюючи її вартості. 
Екскурсійна програма розрахована до 4 ч. на день.
 
Виїзна екскурсія по замках може відбутися у складі збірної автобусної групи, виїзди осуществляютьсящонеділі.
 В інші дні тижня виїзд можливий під індивідуальне замовлення, вартість екскурсії просимо уточнювати у менеджера цього напрямку.

 

 

 

Дивіться також: