(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Львів / Програма 4 дні/3 ночі.
Програма 4 дні/3 ночі. Львів + замки + Жовква - Крехівский монастир

1 день. Зустріч на вокзалі. Розміщення в готелі вибраної категорії. Пішохідна оглядова екскурсія: "Вулицями старовинного Львова" з відвідуванням площі Ринок. Ринок - перлина епохи Відродження - тут кожна будівля безцінний пам'ятник архітектури: Ратуша, чотири старовинних фонтани навколо неї, Римо-католицький Катедральний собор, унікальна капличка Боїмів, Домініканського собору, Італійського дворика, пам'ятника архітектури Ренесансу - Успенської церкви, Королівських залів - в минулому резиденція польського короля Яна III Собеського, в тронному залі якого було підписано «Вічний мир» між Польщею і Росією, Вірменської церкви, Аптеки-музею, Арсеналу - музею зброї та ін об'єктів . Вільний час. Відвідування Оперного Театру - за бажанням туристів. 

2 день. Пішохідна екскурсія в скульптурно-меморіальне Личаківський цвинтар - музей в якому поєднується вічність і мистецтво, місце поховання відомих людей (І. Франка, В. Івасюка, С. Крушельницької, М. Шашкевича та ін) або музей архітектури та побуту Шевченківський гай, де сконцентровані унікальні пам'ятки української дерев'яної архітектури західного регіону, декоративні і такі, що дійсно використовуються, речі українських селян (факультативно на вибір одна з екскурсій).

3 день. Збір групи о 9.45. Відправлення о 10.00 (вул. Фурманська 1а, р-н оперного т-ру). Виїзна автобусна екскурсія по маршруту Жовква-Крехів. Жовква побудована за принципом «ідеальних міст» епохи Ренесансу. До відомих історико-архітектурних ансамблів відноситься історична площа Ринок (сучасна пл.Вічева) з замком 1594 р., костелом Св.Лаврентія 1606 р., Василіанським (XVII-XX) і Домініканським (XVII-XVIII) монастирями. Велику художню цінність мають зразки дерев'яного зодчества, збережена на території колишніх передмість, синагога в стилі Ренесанс. Історія міста тісно пов'язана з іменами відомих історичних осіб - гетьмана Станіслава Жолківского і короля Польщі Яна III Собеського, резиденцією якого було місто. Обід факультативно за додаткову оплату за бажанням від 25 грн. на особу. Прибуття до Львова (орієнтовно о 16.00).

4 день. Виселення з готелю. Виїзд 10.00 на замки Львівщини (збір групи о 9.45 вул. Фурманська 1а, р-н оперного т-ру) Автобусна екскурсія по замках Олеський, Підгорецький, Золочівський.

Олеський замок - найдревніший замок в Західній Україні, зберігся з XIII ст., Був резиденцією польських королів та колискою Яна III Собеського. У замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X-XIX ст. Замок оточений мальовничим парком зі скульптурами і озером.

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України. Пам'ятник архітектури пізнього ренесансу. Був побудований як замок для розваг 1635-1640 р. і належав магнатам Жевуським. До замкового ансамблю відноситься також замок, оточений ровами і валами, барокові костел 1752-66 р., в'їзна брама та парк XVIII зі старими липами.

Золочівський замок - споруджений 1630 р. за принципом цитаделі з бастіонами. У XVII - XVIII ст. Замок належав магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться Великий палац пізньоренесансного періоду і унікальний китайський палац зі східною атрибутикою. Схожу на нього споруду можна зустріти тільки в Санкт-Петербурзі та Берліні. На території замку знаходяться два чудових каменя XVIII-XV ст.с таємничим написом, який до сьогоднішнього дня ніхто не зміг розгадати.

Обід факультативно за додаткову оплату за бажанням від 25 грн. на особу. Прибуття до Львова (орієнтовно о 18.00).

Вартість програми в грн.на чол:

 

Назва готелю

Вартість (проживання в 2-х місн номері стандарт)

 

 

Опера ****

2535

Дністер ****

1528

Наталі-18

1414

Євроготель

1711

Власта

1206

Гетьман

1206

Садиба Кмеллера (Брюховичі)

1133

База Перлина Львова (Брюховичі)

1034

 

 

 

Комісія турагентам-10%

У вартість програми входить: 
- Розміщення в готелі 2 ночі вибраної категорії (2-х місні номери з вигодами в номері); 
- Туристичні послуги фірми + послуги екскурсовода.

У вартість програми не входить: 
- Харчування 2-х разове від 50 грн. на особу на день;
- Вхідні квитки в музеї (орієнтовна вартість 2-5грн.); 
- Проїзд у громадському транспорті;
- Вистава в Оперному Театрі.

Примітка: ціни можуть змінюватися у зв'язку із загальним станом цін. За бажанням клієнта програми можуть коректуватися за кількістю днів, умовами розміщення, екскурсійною програмою. Зі збільшенням групи - ціна зменшується. Фірма залишає за собою право змінювати екскурсійну програму не змінюючи її вартості.

 
Екскурсійна програма розрахована до 4 г. на день. 
Виїзна екскурсія по замках може відбутися у складі збірної автобусної групи, виїзди здійснюються щонеділі
Виїзна екскурсія по маршруту Жовква-Крехівський монастир може відбутися у складі збірної автобусної групи, виїзди здійснюються кожну суботу
В інші дні тижня виїзд можливий під індивідуальне замовлення, вартість екскурсії просимо уточнювати у менеджера цього напрямку.

 

 

Дивіться також: