(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Відпочинок на морі / Затока / Мрія
Мрія

База відпочинку «Мрія»


База відпочинку «Мрія» розміщена в с. Приморське Татарбунарського району, Одеської області, в курортній зоні «Росейка». База знаходиться в екологічно чистому куточку Чорноморського узбережжя на шляху між містами Одеса та Ізмаїл.

У радіусі 100 км немає жодного промислового підприємства, заводу, порту та інших, не сумісних з відпочинком і здоров’ям, об’єктів.

Територія курорту тягнеться вздовж узбережжя на 2 км. і може прийняти близько трьох тисяч відпочиваючих одночасно, які знайдуть тут цілющий коктейль морського і степового повітря, один із найкращих пляжів в Одеській області, що знаходиться на піщаному березі довжиною приблизно 50 кілометрів.

Відстань від бази до Одеси — 160 км. Відстань до моря — 350 м. Море відкрите, пляж піщаний, берег широкий, пологий, зручний для сімейного відпочинку.

На території бази є дитячий і волейбольний майданчики, затишні дерев’яні альтанки, мініфутбол. На узбережжі широко розвинена мережа розваг і послуг — водні атракціони, дискотеки, кафе-бари, заклади торгівлі і харчування, екскурсійна діяльність.

Проживання у номерах двохповерхових кам'яних  корпусів (з усіма зручностями та частковими зручностями) та в окремих дерев'янних будиночках різнопланового типу (зі зручностями на території бази). Номери і будиночки обладнані необхідними меблями, холодильниками (а також розводка кабельного телебачення). Є прокат телевізорів, електрочайників, пляжних парасольок. 2-x місний окремий_12-x місний окремий_2 3-х місний дерев’яний двокімнатний котедж_13-х місний дерев’яний двокімнатний котедж_2

 

3-х місний дерев’яний двокімнатний котедж_3 3-х місний дерев’яний двокімнатний котедж_4 1_місний окремий 3-4-х місний дерев’яний двоповерховий корпус_13-4-х місний дерев’яний двоповерховий корпус_2 Сімейний корпус з 4-х місними номерами_1 Сімейний корпус з 4-х місними номерами_3 Сімейний корпус з 4-х місними номерами_4 Сімейний корпус з 4-х місними номерами_5Сімейний корпус з 4-х місними номерами_2 2-3-х місний цегляний корпус з усіма вигодами_12-3-х місний цегляний корпус з усіма вигодами_2 2-3-х місний цегляний корпус з усіма вигодами_3 2-3-х місний цегляний корпус з усіма вигодами_4 2-3-х місний цегляний корпус з усіма вигодами_5

 

Дивіться також: