(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , день
14°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Відпочинок на морі / Коблево / Коблево "Автомобилист"
База відпочинку "Автомобіліст"

Розташування: територія бази відпочинку "Автомобіліст" прилягає до узбережжя Чорного моря, відстань від корпусів до узбережжя 50—200 м. База розташована у мальовничому сосновому гаю.

Ідеально підходить для затишного сімейного відпочинку.

Розміщення: Корпуси 1 і 2: 3-поверхові кам'яні, з стандартними номерами. Кімнати розміщені у блоках (2-х місний номер + 3-х місний номер або 2-х місний номер + 4-х місний номер). В кожному блоці кондиціонер, туалет, душова з гарячою водой (круглодобово).

Корпус 3: 3-х поверховий кам'яний корпус на березі моря. Кімнати разміщені в блоках (2-х місний номер + 3-місний номер або 2-х місний номер + 4-місний номер). В кажному блоці туалет, душова з гарячою водой (круглодобово).

Корпус 4: 3-х поверховий корпус на березі моря з 2-х, 3-х і 4-х місними номерами підвищеного комфорту.

Корпус 5: 3-х поверховий кам'яний корпус з 2-х, 3-х і 4-х місними номерами. Туалет, умивальник на поверсі.

Корпуси 7 і 8: одноповерхові камя'ні корпуси з 2-х, 3-х і 4-х місними номерами. Душові з гарячою водой, умивальники, туалети розміщені на поверсі.

Будиночки: 2-х поверхові дерев'яні будиночки (типу карпатских колиб) з 2-х, 3-х і 4-х місними номерами. В будиночку спільний умивальник і туалет.

Харчування в їдальні або комплексні обіди в кафе.

  • дітям до 7 р. при розміщення на основному місці в номері - знижка 20%;

При замовленні прохання уточнювати ціни.

Термін перебування на базі необмежений.

Харчування - триразове в їдальні на території бази . Можлива організацій харчування в барах по індивідуальному замовленню.

Інфраструктура: До послуг відпочиваючих кафе, бари, боулінг, зала гральних автоматів, відео зала, дитячі атракціони, луна - парк, водні гірки, мотоцикли, польоти на дельтапланах, дискотеки, ринки, магазини. Організовуються екскурсії в Одесу.

Додатково оплачується проїзд.

Медичне страхування -25.5 грн. з особи.

Дивіться також: