(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
25 , день
1°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок за кордоном / Чорногорія / Екскурсії
Екскурсії по Чорногорії

Круїз по Бока-Которській затоці 20 €

Виїзд о 8.00 до Котора, відвідування міста з гідом більше години. Круїз на кораблі до міста Пераста і штучного острова Богородиці на рифі. Після відвідування церкви та музею круїз продовжується в бік міста Герцег Нові. Відвідування Старого міста (1,5 години), вільний час, далі на кораблі прямуєте до пляжу Жаніц. Вільний час 2 години. Зворотній дорога на кораблі до міста Тіват, де буде чекати автобус.

Повернення в 18.00-18.30. У вартість включено: транспорт, гід, круїз на кораблі. Не включено: вартість катера до Блакитний печери (3 євро / чол), обід, вхід до музею на острові (1 євро з особи).

Дубровник 30 €

Дорога до Дубровника пролягає вздовж прекрасної Бока-Которської затоки, далі через паром автобус переправляється на інший бік затоки, проїжджає мимо міста Гергец-Нові, кілька кілометрів далі - кордон з Хорватією. Перед в'їздом в Старе місто Дубровника буде зупинка для того, щоб відобразити прекрасний вид на Дубровницька Рів'єру. При в'їзді в Старе місто вас буде чекати місцевий російськомовний гід, який проведе вас по загадковим і вишуканим вуличках. Спілкування з гідом складе 1,5 години, після чого у вас буде 3,5 години вільного часу для прогулянок, купання, обіду і шопінгу.

Повернення в 18.30. У ціну входить: транспорт, послуги двох російськомовних гідів, пором, відвідування старого міста. Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: обід, вхідні квитки в музеї.

Цавтат - Дубровник 35 €

Виїзд о 8 ранку, по дорозі автобус перетинає Бока-Которська затока на поромі, проїжджає місто Герцег Нові. Далі кордон і в Хорватії перед Дубровником фотопауза. Огляд Старого міста разом з гідом 1,5 години, вільний час 2,5 години для обіду, прогулянки та шопінгу. Далі на кораблі відправлення до Цавтата. Огляд міста.

Повернення в 18.30. У вартість входить: транспорт, 2 російськомовних гіда, круїз на кораблі: Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: обід.

Каньйони 35 €

Виїзд о 6.30, по дорозі ви побачите Скадарське озеро, найбільше на Балканах, проїдете через столицю Чорногорії Подгориці, далі вздовж каньйону Морача, фотопауза, відвідайте монастир Морача 13 століття. Потім побачите чудовий каньйон річки Тара і унікальний міст Джурджевіча. Ви проїдете через два національних парку - Скадарське озеро і Дурмітор - гірський масив, де перебувають 42 озера, і найвищу вершину Чорногорії - Боботов Кук, висотою 2522 м над рівнем моря. У містечку Жабляке зробимо зупинку на обід і прогулянку, огляд Чорного озера, купання за бажанням.

Повернення в 20.00. У вартість включено: транспорт, російськомовний гід, вхід до монастиря Морача, вхід до заповідника Дурмітор. Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: обід.

Острог - Цетіньє 25 €

Виїзд о 8.00. По дорозі буде зупинка для фото на оглядовому майданчику Світи Стефан, а також буде зупинка біля православного монастиря Режевічі. Далі їдемо і через тунель і потрапляємо на берег Скадарського озера. Фотопауза 10 хвилин. Продовження дороги слід через Подгоріцу, рівнину Белопавлйчі до нижнього монастиря Острог, церкви Святої Трійці. Після цього за бажанням можна здійснити паломництво до верхнього монастирю пішки або за додаткову плату на таксі або монастирському транспорті. В Острозі ви проводите 3 години, після чого буде пауза на обід. Далі шлях продовжитися до Цетіньє. Там проводите годину часу, відвідуючи Цетіньскій монастир.

Повернення в 18.00. У вартість включено: транспорт, гід, відвідування монастирів. Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: таксі до Верхнього монастиря (близько 1 євро), обід.

Рафтинг 60 €

Виїзд о 6.30, дорога йде через Подгоріцу, Нікшич, проїжджаємо Півскій озеро і греблю Мратіне (220 м). Приїжджаємо на кордон з Боснією та Герцеговиною. У кемпінгу, розташованому в мальовничій місці, буде організований сніданок, після чого на мікроавтобусах і джипах будете доставлені до місця, звідки починається рафтинг. Одягаєте гідрокостюми і починаєте сплавлятися. Загальний час сплаву орієнтовно 3 години, це 18 км і 20 порогів, за цей час ви побачите надзвичайні краси тих місць. Вам буде надано два паузи - для купання і фото красивого водоспаду. У кінці буде організований обід у тім же кемпінгу на красивій терасі над Тарон.

Повернення в 19.30. У вартість екскурсії включено: транспорт, гід, сніданок, обід, інструктор з рафтинг, гідрокостюми. Рекомендуємо взяти купальники і сухий одяг на зміну. Дітям 4-10 років 50% знижка. Не включено: напої.

Скадарське озеро 28 €

Виїжджаємо о 10.00, проїжджаємо повз Світи Стефан, фотопауза 5 хв, проїжджаємо місто Петровац, тунель, потрапляємо на берег Скадарського озера в село Враніна - найстарішу село на Скадарском озері (13 століття). Пересідаємо на корабель і дивимося краси озера - місце, де річка впадає в Морача Скадарське озеро, фортеця Лесендро, побудовану у XVIII столітті і слугувала захистом від турецьких атак під час правління владики Петра II Петровича Негоша. Далі дивимося лотоси і водні лілії, фотопауза і за бажанням купання. По дорозі будуть відкриватися прекрасні види на православний монастир Ком, фортеця Жабляк Црноєвіча - острівна фортеця на Скадарском озері. Далі припливом повз рибацьких сіл Каруч і Додоші. Після цього круїз закінчується на річці Црноєвіча. Вона знаменита своєю винятковою красою, а околиці, за якими вона протікає, багаті пам'ятками - від невеликих рибацьких сіл до старовинних церков. Вільний час півгодини і повернення о 17.00.

 

У вартість включено: транспорт, гід, круїз по Скадарське озеро, необмежені закуски на кораблі (пончики, сир, мед) і напої (вино, Ракша, соки).

Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка.

Боснія і Герцеговина Требін - Мостар 65 €

У 6.30 виїзд, їдемо у напрямку до кордону з Боснією і Герцеговиною. Приїжджаємо в місто Требін, огляд православного монастиря на пагорбі, спуск у місто, сніданок. Після сніданку відвідування Старого міста. Далі їдемо до села Мрконічі, відвідуємо будинок Св. Василя Острозького. Після цього їдемо в Mostar, де буде огляд міста з гідом, вільний час, обід (3:00). Далі автобус слід у напрямку до Врело Буне, де буде зупинка півгодини для фото і кави. Зворотній дорога додому.

Повернення в 21.00. У вартість включено: транспорт, послуги гіда, відвідування міст. Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: обід.

Албанія 35 €

Екскурсія починається о 7.00 у напрямку міста Бар і піднімається в гору до кордону з Албанією. Перше місто по дорозі - Шкодер, розташований прямо на березі Скадарського озера. Шкодер - один з найстаріших міст на півдні Європи, заснований в IV столітті до н.е., що пропонує до вашої уваги багата історико-культурна спадщина. Далі дорога веде до столиці Албанії - сучасному місту Тирана, де буде огляд визначних пам'яток з гідом, вільний час для обіду, прогулянки та шопінгу.

Повернення в 19.30. У вартість включено: транспорт, послуги двох російськомовних гідів. Дітям до 4-х років безкоштовно, 4-10 років 50% знижка. Не включено: обід.

Міні-Монтенегро 23 €

Виїзд з Будви о 8.00, перша зупинка - Цетіньє. За 2,5 години - огляд Цетіньського монастиря і його реліквій, далі, за бажанням, зможете відвідати музеї: Резиденція Негоша, Палац короля Николи, Історичний, Художній та Етнографічний музеї. Прогулянка по місту. Продовження поїздки на Тору Ловчен, огляд мавзолею Петра II Петровича Негоша. Після цього вільний час для обіду. Спуск в село Негуши, дегустація. Зворотний шлях.

Повернення в 18.00. У вартість включено: транспорт, гід, відвідування монастиря, вхід до заповідника. Не включено: входи до. Музеї і мавзолей.

 

Дивіться також: