(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Проживання /Event service / Садиба Кмеллера
Садиба Кмеллера

Пропонуємо Вам відпочинок, спокій і багато цікавих легенд та бувальщин, пов’язаних з нашим рідним селищем та славним містом Львовом, яке вважається одним з найкращих в Україні за своїм архітектурним ансамблем, історичними пам’ятками, гостинним населенням та чудовим довкіллям, оспіваним не тільки українськими, але й світовими класиками.Назва садиби пов’язана з особою Валентина Кмеллера. Підприємця, який 1599 року побудував перше велике переробне підприємство у Брюховичах, а саме папірню, або паперову фабрику. За іншими переказами папірник Валентин Кмеллер ще 1590 року постачав свою продукцію не тільки до Львова, але й до Києва, Кракова та інших міст тодішньої Європи. Що можна сказати однозначно, це те, що саме діяльність цієї людини сприяла бурхливому розвитку селища.


«Садиба Кмеллера» - це те місце, де кожен подорожній зможе зупинитися, відпочити і отримати незабутні враження. Ми прагнемо створити умови, за яких кожен наш гість почуватимете себе, як вдома. Вашій увазі пропонується затишні кімнати та велика камінна зала, де можна насолоджуватися спокоєм під час довгих затишних вечорів. У кожній кімнаті до Ваших послуг душ, туалет, телебачення, холодильник, Інтернет (Wi-Fi)

Ціни

Загальна інформація щодо оплати і проживання

Поселення відбувається після 14:00, розрахункова година (виселення) 12:00, або за домовленістю.
Ціни вказані за кімнату.
5 % знижки на всі пропозиції постійним клієнтам та молоді віком до 26 років включно. Щоб стати постійним клієнтом, достатньо один раз поселитися у "Садибі Кмеллера".

Вартість проживання 2-х місний стандарт 300 грн., 2- місний комфорт-390 грн.