(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Екскурсійні тури по Європі / Магічний Краків
Магічний Краків

"МАГІЧНИЙ   КРАКІВ"  

Виїзди – дати просимо уточняти по нищезазначеним телефонам.
  
Увага! Кожен 10-й турист БЕЗКОШТОВНО 
сумарно по всіх рейсах!!! 

 

 

 

день
(п’ятниця)

 

Для іногородніх –пішохідна екскурсія “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Массарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели  Домініканців та Бернардинів... 
23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.

 

 

2 день
(субота)

8:00   (орієнтовно) Прибуття в Краків*.
10:00  Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував  колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною  шахматною забудовою, Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших  навчальних  закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні  сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні , що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.
Eкскурсія на Вавель - Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські  гробниці, Дзвін Сигізмунда. Вільний  час...
16:00-20:00 Відвідання найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в  басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32˚С (15 євро).

www.parkwodny.pl

  (безлімітний вхідний квиток - 5 євро)
На вечірню программу Вас гостинно запрошує «СК Бровар» - просторий зал ресторації в Цісарсько-Королівському стилі нагадує старовинний австрійський форт, прикрашений колекцією картин та вітражних ламп. Для справжніх цінителів пива – майстри-пивовари запрошують на фірмову дегустацію. Весь процес виготовлення пива проходить на Ваших очах. Красивим завершенням вечора буде дискотека до ранку… (10€)
Прогулянка вечірнім  та нічним Краковом (факультативно).

 

3день
(неділя)

08:00   Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
10:00 Відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках. Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті. 
11:00 Екскурсія у Велічку – соляні шахти включені в список ЮНЕСКО. Вони існують з 14 ст, і являються найстарішими у світі безперервно діючими шахтами. Для відвідувачів відкриті штольні на 3-х рівнях від 64 до 135 м. під землею, включаючи величезну підземну каплицю з соляними скульптурами та люстрами. (20 євро)

www.kopalnia.pl

.
14:00  Від’їзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова.
  

75 євро + 200 грн.

У вартість програми включено:

  • проїзд Львів – Краків – Львів автобусом єврокласу;
  • проживання у готелі 3*;
  • сніданок;
  • екскурсії згідно програми;
  • медична страхівка; 
  • супровід представника туристичної фірми

Додатково оплачуються:
- вхідні квитки;
- консульський збір Республіки Польща ДОРОСЛІ (60 євро), ДІТИ ТА ПЕНСІОНЕРИ - 30 ЄВРО.

 

 

 

 

 

 

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДО ВІЗОВОЇ АНКЕТИ

- 2 актуальні кольорові фотографії на білому фоні розміром 3,5 х 4,5 см, на світлому  фоні  80%  обличчя (без посмішки, без окуляр, відкриті вуха та лоб). Не скановані!

 

анкета туриста

 

 

          на анкеті має бути власноручний підпис туриста. Анкети без власноручного підпису прийматися не будуть!!!

 

- актуальний закордонний паспорт, дійсний принаймні 3 місяці від дати закінчення візи, а також ксерокопія першої сторінки паспорта;

 

- ксерокопія сторінок внутрішнього паспорта з особистими даними і реєстрацією проживання;

 

-  довідка з місця роботи про посаду і заробіток за останні 6 місяців;

 

для туристів, які подорожуть власним авто необхідно подати: копію технічного паспорта на автомобіль, копію прав водія, копію Зеленої Карти.

 

для туристів, які подорожують літаком необхідно подати: бронь авіаквитка

для дітей: копія свідоцтва про народження. Якщо дитина подорожує одним з батьків ОРИГІНАЛ +копія доручення на виїзд дитини за кордон від батька/матері+ копія українського паспорта батька/матері

 

для пенсіонерів: копія пенсійного посвідчення, довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні 6 міс.
для студентів і учнів шкіл: довідка з місця навчання, копія студентського квитка, довідка з банку про наявність рахунку ( рекомендована сума від 1 тис. у.о) або свідоцтво про народження+довідка з місця роботи когось із батьків+нотаріальна заява про спонсорство.

 

для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію суб"єкта підприємницької діяльності, копія свідоцтва про сплату єдиного податку, довідка з банку про наявність коштів на рахунку, податкова декларація

 

Консул може вимагати пред'явити інші додаткові документи, які можуть вимагатися згідно з законодавством Порозуміння Шенген.

 

Консульський збір 50 €

 

У випадку відмови у видачі візи консльський збір та мед.страхування не повертаються.

ДОКУМЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗА 21 день