(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Карпати / Свято бринзи в Рахові
Свято бринзи в Рахові

Cвято бринзи в Рахові
03.09-04.09

 
     
 

 
     
 

ПРОГРАММА ТУРА

 
     
 

03.09.11

Зустрічаємо всіх гостей на вокзалі. Збір групи - розміщаємось в комфортабельному автобусі і вирушаємо в мандрівку. По дорозі ознайомлення з Прикарпатськими містечками: Рогатин, Галич.
Відвідання Музею народних промислів в с. Крилос.
Прибуття в Яремче. Екскурсія до Яремчанського водопаду Гук. Поселення. Вечеря. Нічліг.

04.09.11

Сніданок. Виїзд в центр Рахова - і там.... довкола центральної площі починається СВЯТО !!!
Осіння пора традиційно вважається в Карпатах часом свят. Саме в цю пору з гір повертаються з отарами чоловіки-вівчарі. Радість зустрічі виливається в гучні святкування. Вівчарський сезон добігає кінця, залишаючи позаду дні найтяжчої праці. І ось Вам й її результат - кожен господар демонструє свою майтерність та уміння якнайшвидше постригти вівцю, здоїти її та зробити добру бринзу. Так було з давніх давен. Й слава Богу, що Рахівщина й досі береже ці славні традиції. Однією з тутешніх ознак осені є фестиваль «Гуцульська бриндзя». Фестиваль-ярмарок співпадає по часу із відзначенням річниці заснування Рахова. Тому святкування дійсно гучні. Щороку тут вирує юрба: місцеві жителі в ніаціональних костюмах- делегації з усіх навколишніх сіл (і у кожного села свій костюм, свої музичні інстременти), гуцульські оркестри та безліч туристів. З першими звуками цимбал процесія рушає.
Перша половина дня — урочиста - нагородження найпрацьовитіших трударів, всеможливі конкурси. Друга — відверто радісна і неофіційна. Святковий гомін повсюди: гучномовець щось постійно повідомляє, гордо виступають гуцули, щось щебечуть усміхаючись гуцулки, перегукуються трембіти, сопілки, скрипки, марширують коні з заплетеними хвостами, бруківкою їдуть підводи та брички. Скрізь транспоранти, квіти, усмішки. Під оркестрову музику й акапельний спів парад мандрує до карпатських смаколиків - на торговицю.Тут продають свої вироби народні майстри: бербениці, бочечки, кінську упряж, різьблені полиці, рами, гребінці, кухонний реманент, вішаки, лавки, вишиванки, килими, ліжники, вовняні светри та шкарпетки, вироби з шкіри і ще багато різного — годі й перелічити. В загоні — вівці різних порід, також на продаж. Поруч палає вогнище, гуцули пораються коло величезного казана — відтворюють процес дозрівання бринзи. Біля кількох менших багать проходять змагання на кращого полонинського кухаря — вівчарі готують банош. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса. Все надзвичайно смачне. Все можна спробувати й купити - ціни доступні. Доброзичлива атмосфера, можливість дізнатись якомога більше про традиції українського народу, зрештою добре розважитись та посмакувати справжні гуцульські страви сприяє тому, що з року в рік кількість туристів, які завчасно пакують рюкзаки й валізи і вирушають на свято «Гуцульської бриндзі» зростає й зростає. А Ви не хочете спробувати ???!!! Збір групи - відвідання географічного центру Європи поблизу села Ділового на Рахівщині - ми ж не можемо там не побувати!
17.00 - виїзд до Львова. Прибуття у Львів 21-22 год.


Вартість туру на одну особу - 440 грн.
Діти до 12 років - 370грн.

У вартість включено: проїзд автобусом єврокласу, 1 нічліг в готелі (номер з ТУД в номері), вечеря,
сніданок, супровід представника фірми, екскурсіі в Музей промислів, на Яремчанський водопад,
до географічного центру Європи, страхівка
У вартість туру не включено: вхідні квитки у музеї - орієнтовно - 5-10грн., обіди, факультативні міроприємства.

Туроператор залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни вартості туру.

Смачної бринзи, файної забави!

 
     
     

 

Дивіться також: