(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , день
14°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок за кордоном / Греція / Цікава інформація про Кріт

 

ГРЕЦЬКИЙ  ОСТРІВ КРІТ. ЧОМУ НАС ПРИВАБЛЮЄ ВІДПОЧИНОК НА  ЦЬОМУ  ОСТРОВІ.

 Кріт - найбільший острів у Греції. Його площа 8336 кв. км. Крит знаходиться майже в самому центрі східного Середземномор’я і омивається Лівійським і Критським морями. Острів є одним із найбільш процвітаючих районів Греції. Його розвитку сприяють географічне положення клімат природа і унікальні історичні пам’ятки. Клімат тут субтропічний сонце світить біля 3000 годин протягом 300 днів на рік. Літо тут з квітня по жовтень. Середня температура повітря в квітні +21 градус морської води +18 градусів.

    Кріт – найбільша історична загадка Європи яка тільки в кінці 19 століття почала відкривати свої таємниці завдяки сенсаційним знахідкам ахеологів.

      Екскурсія в Кносскій палац – одна із самих популярних серед туристів. Тут були знайдені руїни палацу царя Міноса. В деяких місцях палац досягав висоти 14 м. мав багато переходів і коридорів а головне – 1100 кімнат і займав площу 22000кв.м. Його складна архітектура нагадує лабіринт. Саме тут в підземеллі був заточений Мінотавр – половина людина- половина бик.

  Палац був житловим і офіційною резиденцією царя.

   Палац найбільша будівля мінойської культури з многочисельними дворами портиками галереями. Напевно це і послужило для створення міфу про лабіринт Мінотавра.

        Церквів і монастирів на Криті дуже багато. Одна із самих відвідуваних – церква  і монастир Кера тут є чудотворна ікона яка зцілює і творить чудеса відома далеко за межами. Ікону багато разів хотіли украсти але чудесним образом вона поверталася на своє місце.

      Місто Іракліон найбільше місто Крита. Найбільш цікавий і відвідуваний музей Іракліона. Це Археологічний музей який має багату колекцію знахідок епохи мінойської цивілізації: кераміку печатки ювелірні вироби фрески  і неповторимий саркофаг Агіі Тріади. Музей має експонати візантійського турецького і венеціанського періоду.

       І все таки одним із самих популярних курортних центрів Крита є          Херсоніоссос. Це місто з розвинутою туристичною інфраструктурою.

       Можна також відвідати Малата – піщаний пляж з унікальними печерами. 

       Юхтас – гора яка нагадує обличчя Зевса у підніжжя якої розмістилося живописне місто Арханес.

        Печера Святої Параскеви Скотину знаходиться за 22км. Від Іракліона. Тут у древні роки поклонялися богам.

     За 46 км від Іракліона знаходяться руїни міста Гортіни               Тут є храм Аполлона святилище єгипетських богів.

      Като Закрос розкішний мінойський палац.

Із порта  Іракліон можна здійснити морські круїзи. Це знайомство з островом Діа.

Обов’язково відвідайте ущелину Самарья- одна із найдовших ущелин Європи.

        Відпочинок на заході притягує все більше і більше гостей. На заході є багато пам’яток. Руїни міста Аптера Фаласарна цікаві пам’ятки релігії і культури. Церква Святих Козими і Дем’яна з старовиними візантійськими фресками і церква Святої Магдалени у візантійському стилі.

       А в протилежній стороні Крита на заході є острів Грамвуса де проходить кордон трьох морів Егейського Лівійського і Іонічного. Вода тут найчистіша у Середземномор’ї а в сонячні дні можна побачити 7 кольорів моря.

      Кріт – це земля контрастів і надзвичайної природи. Ця зустріч з древньою землею  і її світлим народом надовго залишиться у вас у пам’яті.                                                 

 Кріт

 

 кріт

Дивіться також: