(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
19 , ніч
1°C
Детальніше>
Курс валют
USD/UAH - 114.12 грн.
EUR/UAH - 759.24 грн.
RUR/UAH - 839.31 грн.
Підписатися на розсилку:
Відпочинок за кордоном / Угорщина / SPA вихідні
SPA вихідні в Хайдусобосло

 

 

SPA —вихідні в Хайдусобосло

Хайдусобосло – відомий гірський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах.

 

 

 березень 

 квітень

 травень 

 червень 

 липень 

    05

   2,16,30 

     07*

    04, 25

16,30

 Хайдусобосло– відомий угорський термальний курорт, відкритий внаслідок пошуку нафти у 1925 році. Курорт пропонує гостям незабутній відпочинок на термальних водах з широким спектром процедур в закритих і відкритих басейнах. Купання в термальних водах температурою 25-38° С використовується не тільки для задоволення, а і для лікування. Вуглецево- содова вода відрізняється високим вмістом солі, соди, йоду, брому, фтору, заліза, марганцю. В складі води понад 20 розчинних мінералів, серед яких і бітум, який разом з йодом надає воді темно коричневий колір.

ДЕНЬ 1

Екскурсійна програма “Зустріч з середньовічним Львовом”.Вечірній виїзд зі Львова . Перетин українсько-угорського кордону.

 ДЕНЬ 2

  • Прибуття в місто Хайдусобосло. Поселення. Відвідування найбільшого купального комплексу Європи HUNGAROSPA( hungarospa.hu) та критого водно-розважального парку „Аква Палас”.
  • Вечір знайомств в кафе.

 ДЕНЬ 3

  • Відвідування термальних джерел.
  • Для бажаючих пропонуємо поїздку в місто Дебрецен — південну столицю Угорщини та друге за величиною місто країни, де є можливість відвідати водний парк „Аквактікум” ( 9 басейнів, печери, джакузі, водоспади, сауна, солярій та водні гірки ), також до ваших послуг торговельний центр „Плаза”.
  • Повернення в Хайдусобосло.

ДЕНЬ 4

  • Відпочинок на термальних джерелах.

ДЕНЬ 5

Звільнення номерів.Відвідування купалень. Переїзд в Токай – місто, де народилось королівське вино „Токай”, місто-улюбленець всіх туристів. Відвідування винного погребу, де гостинні господарі відкриють таємницю виготовлення всесвітньо відомих токайських вин ( факультативно ). У Вас буде можливість скуштувати угорський гуляш, продегустувати та придбати різні сорти вин. Повернення на Україну.

Вартість туру: 129 Євро + 150 грн. 

  У вартість туру включено:  

  У вартість не включено: 

-автобусне обслуговування

-проживання в АРР, 3 ночі

-супровід керівника групи

-медичне страхування

- консульський збір - 35 євро

-вхідні квитки

-дегустація вин(15 євро)

 

Оплата в гривнях по комерційному курсу на день оплати!

 

 

Дивіться також: