(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Автобусные туры по Україні / Перлини Карпат-Тустань
Перлини Карпат Тустань

Високі гори Бескиди, гірські ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря,

кличуть Вас з друзями в одноденну автобусні мандрівку

“ПЕРЛИНИ КАРПАТ”

з циклу “Невідома Львівщина”

  

Дата виїзду 2-3 рази на тиждень, просимо узгоджувати.

 

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Розгірче (огляд наскельного монастиря) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (огляд наскельної фортеці, музею і обід) – Львів (повернення о 20:00).

 

На Вас чекають:

Розгірче. В цьому карпатському селі знаходиться скельний монастир (XIII-XIX ст.), який є унікальним двоярусним печерним комплексом. Від монастиря відкривається чудовий краєвид на навколишні хребти Сколівських Бескидів та річку Стрий.

 

Кам’янецький водоспад Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж.

 

Урич-Тустань. Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів: Чотири велетні, Орел, Мала скеля, Гострий камінь, Жолоб та інші. Урицькі пісковики – природній об’єкт, який має наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність.

В ІІІ тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в ІХ-ХІІІ ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.

Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

* * *

ВАРТІСТЬ екскурсії – 350 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї, національні парки та харчування.

Вартість вхідних квитків:

- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: дорослі – 6 грн./особа, діти – 4 грн./особа.

- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та до Музею історії Тустані (комплексний квиток): дорослі – 32 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 16 грн.

  

Туристичний оператор "Ельпіда"
м.Львів вул. Фурманська 1а оф 39 (р-н оперного театру)


моб. 067 369 57 43, 093 400 7000, 099 544 5444
 skype evkarpidi
www.elpida.lviv.ua
e-mail:elpidatravel@gmail.com

Відповідальний менеджер Ірина.

 

 

 

 

Дивіться також: