(032) 240-30-66
(067) 369-57-43
(093) 481-60-97
Львів
28 , вечір
11°C
Детальніше>
Підписатися на розсилку:
Відпочинок в Україні / Львів / Довкола Львова
Довкола Львова

 ДОВКОЛА ЛЬВОВА

Сихів (церква), Старе Село, Звенигород, Черепин, Вовків, Кугаїв, Раковець (екскурсія, джерело, купання в чані) Запрошуємо Вас відвідати унікальні маловідомі місця, які знаходяться неподалік від Львова в одноденному турі “ДОВКОЛА ЛЬВОВА”

План туру:

виїзд зі Львова (08:00) – Сихів (огляд церкви) – Старе село (огляд замку) – Звенигород (екскурсія музеєм і замчищем) – Черепин (огляд церкви) – Вовків (екскурсія старим містом, музеєм та обід) – Кугаїв (огляд церкви) – Раковець (екскурсія старим містом, набирання води в джерелі з святою водою та за бажанням купання в чані зі срібною водою) – Львів (повернення о 19:30). У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі. Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування. Вартість вхідних квитків: музей історії давньоруського міста Звенигорода (загальний – 4 грн., діти, студенти, пенсіонери – 2 грн.,), музей-садиба Устияновичів (загальний і студентський – 2 грн., діти – 1 грн.), купання в чані зі срібною водою (50 грн./особа). Вартість комплексного обіду в агрооселі села Вовків приготованого з натуральних продуктів – 35 грн./особа. ВАРТІСТЬ для корпоративних груп: - 1550 грн. для групи від 1 до 6 осіб; - 1999 грн. для групи від 7 до 16 осіб; - 2600 грн. для групи від 17 до 25 осіб; - 3250 грн. для групи від 26 до 48 осіб

Сихів

Найбільший житловий масив Львова зберіг до наших днів чудову пам’ятку дерев’яної архітектури - церкву Пресвятої Трійці (1654р.), про існування якої не здогадуються більшість мешканців Сихова. За переказами церкву збудували козаки Б.Хмельницького під час облоги Львова. Пам’ятку прикрашає оригінальний стінопис (1683р.).

Старе Село

Замок в Старому Селі (1584-1654р.) є одним з найбільших в Україні, його територія оточена мурами займає 2 гектари, за свій довгий життєвий вік він встиг побувати арсеналом, винокурнею, складом, пивоварнею.

Звенигород

Колишня столиця могутнього Звенигородського князівства донесла до нас залишки давньоруського городища (Х-ХІІІ ст.), фундаменти кам’яної церкви (ХІІІ ст.) та дорогу (ХІІ ст.) та чудовий музей в якому можна дізнатися про героїчне минуле цього славного місця.

Черепин

В цьому давньому селі знаходиться перлина дерев’яної архітектури національно значення – церква Стрітення Господнього (1757р.). 

Вовків

Село відоме як батьківщина знаного українського художника та громадського діяча Корнила Устияновича, який народився тут в родині відомого письменника та поета Миколи Устияновича. На знак пошани та любові до своїх земляків у Вовкові створено музей-садибу родини Устияновичів. Знавців рідного краю зацікавлять також церква Уведення (1702р.) та руїни костелу Марії Магдалини (1924р.), в якому знімався перший український історичний детектив за твором І.Франка “Злочин з багатьма невідомими”.

Кугаїв

На Вас чекає перлина галицької дерев’яної архітектури - церква Богоявлення (1693р.) зі збереженим чудовим іконостасом.

Раковець

Медова столиця України окрім бджіл та раків відома чудотворними зціленнями багатьох людей в місцевому джерелі з святою водою. Поруч з джерелом колись було з’явлення Божої Матері, після цього вважається, що той хто пройде по воді джерела навколо хреста 14 разів вилікується від багатьох хвороб, в т.ч. і невиліковних. Цьому мабуть також сприяє чудова природа, з мальовничими пагорбами та лісами, які допомагають відпочити і оздоровитися від міської суєти.
Поруч із джерелом і райською природою є елемент пекла – величезний металевий чан, в якому Вас варитимуть на повільному вогні у срібній воді, яка лікує від 33 хворіб. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

 

Дивіться також: